top of page
  • Obrázek autoraMartin

AKO ZAČAŤ PODNIKAŤ S DETSKÝM IHRISKOM

Stručný sprievodca podnikania s detským interiérovým ihriskom
Rýchlo rastúci trh a obrovský potenciál vo vnútornom / interiérovom ihrisku láka veľa podnikateľov, ale treba čeliť aj viacerým úlohám, správnym rozhodnutiam a postupom : plánovanie, projektovanie, návratnosť investície, výber zariadenia, výber miesta, proces zariadenia prevádzky, inštalácia zábavného zariadenia, marketing, otvorenie, každodenná prevádzka. Podnikanie s vnútorným zábavných ihriskom vyžaduje dostatok motivácie a odhodlania majiteľa uspieť v tomto obore podnikania.

Nasledujúce informácie sme získali z dennej prevádzky vnútorného detského ihriska a zo skúseností ďalších majiteľov za posledných 5 rokov. Ich úlohou je, aby pomohli novým majiteľom interiérového ihriska ušetriť čas a peniaze, vyvarovať sa chýba a celkovo začať jednoduchšie.

Snažíme sa zverejňovať čo najviac nových príspevkov a poznatkov tak, aby naši zákazníci mohli z informácií profitovať a zvyšovať úroveň svojho podnikania. Zároveň sme otvorení novým príspevkom a vždy sme radi ak sa chce zákazník podeliť o svoje skúsenosti.

Ako začať podnikať s interiérovým ihriskom alebo vnútorným zábavným centrom ?

Premýšľate o spustení vlastnej prevádzky vnútorného detského ihriska alebo zábavného centra? Celkový proces sa dá rozložiť do jednotlivých krokov a je jednoduchší ako môžete očakávať. Naša spoločnosť pripravila stručné informácie o jednotlivých krokoch pre záujemcov o podnikanie v tejto oblasti :

1. Prieskum trhu

Zhromaždite základné informácie prieskumom trhu.Zistite základné údaje o miestnom trhu kde bude svoju činnosť vykonávať. Vypočítajte výšku investície potrebnej na realizáciu Vášho projektu a výšku očakávaných príjmov tak aby ste mohli spoľahlivo určiť návratnosť investície a následný zisk.

Veľmi nápomocné je vypracovanie si obchodného plánu, ktorý Vám pomôže určiť Vaše obchodné ciele a určiť ukazovatele rentability.

2. Vyberte vhodnú lokalitu

Podľa kritérií vyberte správne miesto Vašej prevádzky, ktoré podporí jej vysokú návštevnosť.

3. Navrhnite si ihrisko

Určite, vymedzte si priestor kde vo Vašej prevádzke bude ihrisko umiestnené. Určite aké veľké má byť ihrisko – montovaná konštrukcia, aké hracie komponenty a prvky má hlavná konštrukcia zahŕňať, koľko miesta treba vymedziť pre voľnú hru detí, či chcete vytvoriť hraciu zónu pre menšie deti, či chcete pridať ďalšie atrakcie a hry. Pokiaľ Vám nevyhovuje žiadny s existujúcich modelov, pripravíme Vám ihrisko na mieru – zákazkový model podľa špecifikácie. Dajte nám vedieť aké ihrisko a vybavenie ladí s Vaším projektom. Interiérové ihriská dodávame v rôznych farbách, motívoch, veľkostiach, počte poschodí, hracími komponentmi a doplnkami.

4. Objednanie a výroba

Ak sa rozhodnete pre vnútorné ihrisko a zábavné atrakcie od našej spoločnosti k oficiálnej objednávke dochádza pri podpísaní objednávkovej zmluvy s presnou špecifikáciou tovaru. Každá zákazka je zadaná do výroby až po obdržaní zálohovej platby. Zálohová platba sa realizuje na základe riadne vystavenej zálohovej faktúry a následne daňového dokladu o prijatí zálohy.

5. Príprava prevádzky

Pokiaľ bude Vaše ihrisko vo výrobe mate dostatok času na prichystanie a dokončenie prevádzky. Keď bude ihrisko pripravené na prevoz na prevádzku budeme Vás vopred načas informovať. Následne ihrisko a súvisiaci objednaný tovar privezieme vo vopred stanovenom termíne.

6. Dodanie tovaru

Pri dodaní tovaru Vám podľa súpisky tovar vyskladníme alebo privezieme na prevádzku. Dodací list obsahuje všetky časti a komponenty ihriska a položkovito dodávaný, zakúpený tovar. Zákazník sa stáva úplným majiteľom tovaru až po jeho úplnom zakúpení t.j. vyplatení. Tovar je dodávaný v demonte.

7. Inštalácia

Inštalácia ihriska predstavuje rovnako dôležitú časť ako zakúpenie kvalitného ihriska. Naša spoločnosť zaručuje kvalitnú a profesionálnu montáž kvalifikovanými a skúsenými technikmi. Montáž realizujem následne po dodaní ihriska. Alebo podľa dohody so zákazníkov v jemu vyhovujúcom termíne. Dĺžka montážnych prác závisí od veľkosti a náročnosti modelu. Poskytujeme nielen kvalitnú montáž so zárukou bezpečnosti ale aj montáž s dôrazom na estetiku.

8. Slávnostné otvorenie

Po slávnostnom otvorení vnútorného zábavného ihriska naša spoločnosť poskytuje po-predajný servis v rámci záručnej zmluvy, ponúka zľavnené a akciové ponuky na vybraný sortiment a bezplatné nápady a vylepšenia rodinno-zábavných prevádzok, ktoré aktualizujeme na našich webových stránkach.


74 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page