top of page

 

PRÉMIOVÉ OUTDOOR REKLAMY, KTORÉ POSUNÚ VÁŠ BIZNIS VPRED!

 

Dodávame a vyrábame na zákazku nafukovacie atrakcie i reklamy vyrábané s DIN certifikovaných materiálov, ktoré kompletne splňujú EN-14960 bezpečnostnú normu povinnú pre všetky komerčne prevádzkované atrakcie - už do 15 pracovných dní.

Vyberte si zo širokej ponuky nafukovacích reklám, ako sú stany, oblúky, brány, balóny, totemy, airdancery a nafukovacie repliky od výmyslu sveta.

  • KVALITA a originalita - záruka najlepšej ceny atrakcií

  • RÝCHLY záručný aj pozáručný servis 

  • RÝCHLA dodacia doba 15 - 18 pracovných dní

  • ZÁRUKA na vybrané produkty až 36 mesiacov 

Pomáhame podnikateľom, ktorý sa rozhodli pre úspech:

  • WOW efekt: vyrábame nafukovacie reklamy, ktoré robia dojem a získajú pozornosť, 3D pútače ktoré sú veľkosťou a farebnosťou originálnou reklamou a vizitkou, ktorá vás zvýrazní a odlíši.

  • PREMIOVÉ MATERIÁLY: trvácne a odolné výrobné materiály pre dlhú životnosť nafukovacej reklamy. Dvojité šitie záťažových spojov, výstuhy oporných bodov, spoľahlivé kotviace prvky, kompletné príslušenstvo či výmenné reklamné plochy sú našim štandardom.Hoci je reklamný nafukovací pútač v podnikaní rentabilnou investíciou, každý chce dostať to za čo zaplatil. Prečo riskovať s lacnými riešeniami, ktoré znižujú kvalitu materiálu a spracovania?

  • PRÍSLUŠENSTVO: dôležitou súčasťou a u nás samozrejmosťou je digitálna potlač reklamy, spracovanie 3D vyzualizácie a odovzdanie kompletnej reklamy vrátane príslušenstva na prevádzku. Žiadne skryté príplatky.

  • SKÚSENOSTI A REFERENCIE sú podstatným ukazovateľom pri výbere dodávateľa nafukovacej reklamy. Tím našej spoločnosti vytvárajú odborníci cez výrobu, dizajn a technickú revíziu, pričom niektorí z našich pracovníkov majú už takmer 30 rokov skúseností v tomto priemysle. V priebehu rokov sme spolupracovali s nespočetným množstvom spoločností, od malých podnikateľov cez veľké spoločnosti, značky, eventové a reklamné agentúry, obchodné centrá, politické hnutia, mestá, obce či občianske združenia. Na základe týchto skúseností vieme čo je potrebné pri navrhovaní a výroby nafukovacej reklamy, ktorá bude trvácna a bude úspešne slúžiť našim zákazníkom. Tiež vám vieme poradiť a zodpovedať praktické otázky.

  • SERVIS, PORADENSTVO A ÚDRŽBA, súvisiaci servis a údržba nafukovacej reklamy je rovnako dôležitá služba, ktorá sa viaže k predaju reklamného pútača. Naše reklamy sú nielen jednoduché na manipuláciu ale aj nenáročné na údržbu. Kúpou našej reklamy okrem záruky a garancie funkčnosti získavate bezplatný záručný servis, poradenstvo a pozáručný servis. Naše servisné oddelenie, dielňa alebo servisný technik je na základe dohody k dispozícii už do 24 hod. Opravujeme výhradne nafukovadlá značky REATEK®. Neopravuje výrobky iných, nekvalitných výrobcov.

OBJEDNAJTE SI SVOJ PRODUKT EŠTE DNES!

Naše produkty dodávame do 15-18 pracovných dní a doručujeme v rámci SR do 24 hodín. Garantované a overené.

ZÁRUKA A KVALITA

Objednajte si produkty Reatek a okrem kvalitného značkového produktu s certifikátom dostanete ešte aj 36 mesiacov záruku.

PREZRITE SI KATALÓG​ PRODUKTOV

Ako jediná spoločnosť na trhu máme cenník aj katalóg produktov online, ale aj v .pdf katalógoch.

VYŽIADAJTE SI KALKULÁCIU

Našli ste si konkrétny produkt a chcete si ho dať upraviť a objednať? Vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu a my Vám flexibilne pošleme potrebné informácie.

bottom of page