top of page

 

PRÉMIOVÉ ATRAKCIE, KTORÉ POSUNÚ VÁŠ BIZNIS VPRED!

 

Dodávame a vyrábame na zákazku nafukovacie atrakcie i reklamy vyrábané z DIN certifikovaných materiálov, ktoré kompletne splňujú EN-14960 bezpečnostnú normu povinnú pre všetky komerčne prevádzkované atrakcie - už do 15 pracovných dní.

Naše atrakcie prinášajú radosť, zábavu a zážitok, ktorý sa stane úspechom vášho podnikania!

Vyberte si zo širokej ponuky nafukovacích atrakcií, zábavných atrakcíí, športových atrakcií, atrakcií pre deti aj dospelých:

  • KVALITA a originalita - záruka najlepšej ceny atrakcií

  • RÝCHLY záručný aj pozáručný servis 

  • RÝCHLA dodacia doba 15 - 18 pracovných dní

  • ZÁRUKA na vybrané produkty až 36 mesiacov 

Každá jedna ponúkaná nafukovacia atrakcia vyrobená z kvalitného, DIN certifikovaného materiálu 0,55mm PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevnosťou 2100N/5cm, hustotou 610 g/ m2 a odolnosťou voči teplotám od -30°C do+70°C .

D-Tex = profesionálny PES materiál s dvojitým PVC záterom z oboch strán zaručuje dlhú životnosť produktu a umožňuje vlastníkovi komerčné využitie produktu - prenájom atrakcie, zapožičanie atrakcie alebo jej prevádzku pre verejnosť. 

​Používa sa v prípade potreby na konštrukcie väčších nafukovacích stanov a iných maxi nafukovadiel. Vyrába sa pod rôznymi obchodnými názvami ako Polymat, Endutex, Polyfor a i.

Naša spoločnosť dodáva všetky atrakcie pod značkou REATEK EUROPE s certifikátom EN -14960. Ak ste prevádzkovateľom atrakcie alebo prenajímateľ, musíte mať podľa platných predpisov k atrakcii certifikát EN-14960 a takisto musíte vedieť preukázať, že sa skutočne jedná o atrakciu danej značky, ku kt.sa certifikát vzťahuje - podľa označenia produktu na výrobnom štítku.

OBJEDNAJTE SI SVOJ PRODUKT EŠTE DNES!

Naše produkty dodávame do 15-18 pracovných dní a doručujeme v rámci SR do 24 hodín. Garantované a overené.

ZÁRUKA A KVALITA

Objednajte si produkty Reatek a okrem kvalitného značkového produktu s certifikátom dostanete ešte aj 36 mesiacov záruku.

PREZRITE SI KATALÓG​ PRODUKTOV

Ako jediná spoločnosť na trhu máme cenník aj katalóg produktov online, ale aj v .pdf katalógoch.

VYŽIADAJTE SI KALKULÁCIU

Našli ste si konkrétny produkt a chcete si ho dať upraviť a objednať? Vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu a my Vám flexibilne pošleme potrebné informácie.

bottom of page