top of page

Nafukovacie hrady REATEK - moderný dizajn a kvalitné spracovanie, ktoré Vám prinesie úspech

Hľadáte jedinečné nafukovacie hrady alebo reklamné skákacie hrady a skákadlá s unikátnym dizajnom - či už pre svoj hotel, penzión, svoju firmu / spoločnosť alebo svojho klienta? Otvárate detské centrum alebo detskú herňu? Alebo jednoducho hľadáte spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie na trhu v prenájmoch atrakcií? Tak ste na správnom mieste!

 

Kontaktujte náš tím a my Vám vytvoríme dizajn pre nafukovacie hrady presne podľa Vašej predstavy - podľa Vami zadaných kritérií Vám vyrobíme 3D dizajn, strih a nakoniec aj hotový produkt - s Vašimi farbami, logami, nápismy a reklamou.

 

Rýchle dodanie do 15-20 pracovných dní aj s odsúhlasením 3D vizuálov je u nás samozrejmosťou.

  • Už od 2008 naša značka REATEK, zabezpečuje pre svojich zákazníkov profesionálnu zákazkovú výrobu, predaj, prenájom a servis profesionálnych nafukovacích hradov podľa normy EN-14960 

  • Kreatívne a funkčné dizajny - kvalitný materiál s mimoriadnou pevnosťou - zdravotnou nezávadnosťou - testom nehorľavosti a UV odolnosťou

  • Vysoké štandardy výroby a rýchly servis - to všetko je zárukou 100% kvality nafukovacích hradov a skákadiel dodávaných naším zákazníkom. 

  • K atrakciám je dodávaný iba značkový anglický fukar od GIBBONS Fans

  • Od nás dostanete nafukovací hrad, ktorý je zárukou úspechu na každej akcii - či už firemnej akcii, obecnej akcii, alebo Vašej párty.

 

Na trhu je dnes množstvo nafukovacích hradov, ale len malé %z nich sa nejako výraznejšie odlišuje. Preto neváhajte a kontaktujte nás - my Vám dodáme presne to, čo hľadáte - vo Vašom stanovenom rozpočte.

bottom of page