top of page

NAFUKOVACIE ATRAKCIE

PRÉMIOVÉ ATRAKCIE, KTORÉ POSUNÚ VÁŠ BIZNIS VPRED!

 

Dodávame a vyrábame na zákazku nafukovacie atrakcie i reklamy vyrábané s DIN certifikovaných materiálov, ktoré kompletne splňujú EN-14960 bezpečnostnú normu povinnú pre všetky komerčne prevádzkované atrakcie - už do 15 pracovných dní.

Naše atrakcie prinášajú radosť, zábavu a zážitok, ktorý sa stane úspechom vášho podnikania!

Vyberte si zo širokej ponuky nafukovacích atrakcií, zábavných atrakcíí, športových atrakcií, atrakcií pre deti aj dospelých:

  • 1. KVALITA a originalita - záruka najlepšej ceny nafukovacích atrakcií aj reklám

  • 2. RÝCHLY záručný aj pozáručný servis atrakcií a reklám pre všetkých našich zákazníkov

  • 3. RÝCHLA dodacia doba 15 - 18 pracovných dní na väčšinu nafukovacích atrakcií

  • 4. ZÁRUKA na vybrané produkty až 36 mesiacov ponúkame ako jediný v Strednej Európe

Každá jedna ponúkaná nafukovacia atrakcia vyrobená z kvalitného, DIN certifikovaného materiálu 0,55mm PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevnosťou 2100N/5cm, hustotou 610 g/ m2 a odolnosťou voči teplotám od -30°C do+70°C .

D-Tex Plato = profesionálny PES materiál s dvojitým PVC záterom z oboch strán zaručuje dlhú životnosť produktu a umožňuje vlastníkovi komerčné využitie produktu - prenájom atrakcie, zapožičanie atrakcie alebo jej prevádzku pre verejnosť. 

Používa sa v prípade potreby na konštrukcie väčších nafukovacích stanov a iných maxi nafukovadiel. Vyrába sa pod rôznymi obchodnými názvami ako Polymat, Endutex, Polyfor a i.

Naša spoločnosť dodáva všetky atrakcie pod značkou REATEK EUROPE s certifikátom EN -14960. Ak ste prevádzkovateľom atrakcie alebo prenajímateľ, musíte mať podľa platných predpisov k atrakcii certifikát EN-14960 a takisto musíte vedieť preukázať, že sa skutočne jedná o atrakciu danej značky, ku kt.sa certifikát vzťahuje - podľa označenia produktu na výrobnom štítku.

bottom of page