top of page

INTERIÉROVÉ IHRISKÁ

Sme overený a spoľahlivý dodávateľ značkových interiérových detských ihrísk.

Spoľahlivé a rýchle riešenia detských kútikov, ktoré ku Vám prilákajú rodiny s deťmi. Detské ihrisko do Vašej prevádzky môžete mať už do 2 týždňov. 

 

Zrealizovali sme už takmer 200 projektov ihrísk v SR a ČR od roku 2010, ktoré svojim dizajnom, tematickým spracovaním výrazne prispievajú k zvyšovaniu úspešnosti prevádzky, zvyšovaniu popularity medzi rodinami s deťmi a k zvyšovaniu návštevnosti prevádzok až o 20%.

 

Ako jediná spoločnosť na trhu ponúkame k nahliadnutiu ceny viac ako 300 produktov na našom online katalógu : zobrazené ceny sú základné, ktoré nezahŕňajú: zľavu - dopravu - montáž.

Naše interiérové ihriská sú spoľahlivou voľbou pre vedenie a majiteľov, ktorí pochopili, že mať vo svojich priestoroch interiérové ihrisko je nevyhnutnosťou na prilákanie rodín s deťmi. Realizujeme ihriská, ktoré prinášajú nové obchodné príležitosti, zvyšuje predajné výsledky aj obchodný potenciál pre našich klientov, ktorými obvykle sú: 

1.Majitelia, prevádzkovatelia kaviarne, cukrárne, pizzerie ktorí budujú úspešnú a prosperujúcu prevádzku, sú rozhodnutí pre rentabilnú investíciu, ktorá im prinesie zvýšený obrat, viac zákazníkov, opakované návštevy zákazníkov a zákazníci sa zdržia dlhšie čím vzrastá predajná príležitosť.

2. Majitelia reštaurácie a fast food, ktorí chce získať konkurenčnú výhodu a byť prvou voľbou detí a rodičov, navýšiť si obrat rentabilným, dostupným riešením a stať sa v meste obľúbenou prevádzkou.

- Vedenie obchodného centra, ktoré chce konkurenčný náskok, aby si rodiny volili ich ako prvú voľbu pre trávenie voľného času, navýšila sa dlhodobo návštevnosť, vzrástla obchodná efektivita pričom sa budoval dlhodobý vzťah so zákazníkom a obľúbenosť obchodného centra.

3. Majitelia, prevádzkari hotelov a penziónov, ktorí hľadajú dostupné celoročné riešenie, ktoré privedenie hostí priamo ku nim, stúpne obsadenosť hotela, penziónu, zvýši sa obrat, vytvorí sa rodinná atmosféra, ktorá povedenie k opakovaným návštevám a vzrastie obľúbenosť, referencie a odporúčania na sociálnych sieťach.

bottom of page