Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Zorby / Bodyzorby

BODYZORBING & ZORBING REATEK

Bodyzorbing a Zorb gule

Úplne iný štýl a odlišná zábava v porovnaní so zorbingom alebo klasickým sumom. Body zorbing umožňuje hrať veľa hier, pretože nohy súťažiacich sú voľné, takže môžu behať, skákať, pretekať, padať, kotúľať sa, narážať, hrať futbal, kopať do bránky či pretekať ku cieľu.

Body-zorbing. resp.bumper ball je športová atrakcia so širšími možnosťami činností pretože súťažiaci môžu hrať rôzne hry, zápasiť, pretekať či hrať futbal. Stačí si len nafúknutý bodyzorb navliecť cez hlavu a ramená, pripevniť ho trakmi o plecia a hra môže začať.

Medzi obľúbené body zorb hry patria napríklad bodyzorbing futbal, štafety, bodyzorbing sumo, pretek k cieľu alebo klasicky body zorbing naháňačky. Všetky body zorbing hry môžu hrať dospelý aj deti, sú vhodné na športové dni, firemné hry, teambuildingy, oslavy, narodeninové oslavy a pod.

Zorbing

Zorbing - zorbova guľa, je výbornou adrenalínovou atrakciou, ktorá vznikla pred niekoľkými rokmi na Novom Zélande. Ide o obrovskú nafukovaciu “guľu v guli” s priemerom 2,5 metra. Zorb sa spúšťa dolu svahom. Po jej roztočení zažije vo vnútri účastník neopakovateľný zážitok.

Zorbing dosahuje rýchlosť až 50 km/h a jeho zastavenie prebieha na rovinke pod svahom. Zorbuje sa obvykle na trávnatom kopci, lúke bez prekážok s dojazdom na rovinke, prípadne v proti svahu.. miesto musí mať bezpečný terén s vhodným dojazdom bez ostrých častí.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.