Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Výroba Na Kľúč

VÝROBA NA KĽÚČ - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA ATRAKCIÍ REATEK

Predaj a výroba nafukovacích hradov, šmýkačiek a iných atrakcií na zákazku podľa EN 14960


Naša spoločnosť zabezpečuje predaj a výrobu nafukovacích skákacích atrakcií. V ponuke máme približne 200 - 300 štandardných vzorov nafukovacích atrakcií, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním uspokoja potreby každého zákazníka. Takisto zabezpečíme výrobu detskej alebo športovej atrakcie podľa špecifikácií, rozmerov a požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní.

Všetky naše skákacie nafukovacie atrakcie spĺňajú EU normy EN 14960, sú 2-3 krát prešité, so zhrubenou podlahou, atrakcie sú vyrábané z 0,55mm PVC Tarpaulinu 1000D - materiál s vysokou nátrhovou pevnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť atrakcie.

Zabezpečíme výrobu skákacích atrakcií podľa požiadavky zákazníka, vrátane veľkostného prevedenia, farieb, farebnej kombinácie, potlače alebo dizajnu maskota, či korporátnym brandigom. Súčasťou dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W alebo 1500 W kompresor - v závislosti od veľkosti nafukovadla, prepravný PVC vak, manuál a záručný servis 2 roky.

Nafukovacie atrakcie patria medzi najpoužívanejšie a najvyhľadávanejšie formy zábavy,  pretože oslovujú všetky vekové kategórie. U nás nájdete široký sortiment zábavných atrakcií s rôznym dizajnom, v rôznych farbách, určených na hru pre deti, zábavu pre mládež alebo športové aktivity pre dospelých.

 Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.