Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Svietiace Oblúky

SVIETIACE NAFUKOVACIE OBLÚKY A BRÁNY REATEK

Svietiace nafukovacie oblúky a brány.

Svietiaca reklama - svietiace nafukovacie oblúky, stĺpy, kužele, hviezdy a balóny sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, prenosná úložná taška a manuál. Umiestnenie týchto nafukovacích dekorácií a pútačov je ideálne na večerné spoločenské akcie, pri slávnostných otvoreniach, na plesy, výstavy, predstavenia, koncerty, do galérií...

Svietiaca reklama - svietiace nafukovacie oblúky, brány, stĺpy, kužele, hviezdy a balóny vyrábame podľa špecifických požiadaviek klientov, či to je farebné prevedenie, veľkosť, potlač, logá, tvar a iné. Svietiaca reklama - svietiace nafukovacie stĺpy, kužele, hviezdy a balóny vyrábané v akýchkoľvek požadovaných rozmeroch.

Svietiaca reklama - svietiace nafukovacie oblúky, brány, stĺpy, kužele, hviezdy a balóny originálna nafukovacia reklama, ktorá poslúži nielen na zvýraznenie značky, firmy, produktu ale aj na dekoračné a estetické účely. Za pomoci nafukovacích svietiacich dekorácií dokážete navodiť vo večerných hodinách na každom mieste príjemnú atmosféru.

Novinka, najmodernejšie pútače s LED podsvietením a vnútorným zabudovaným kompresorom.

 

 

 

 

 Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.