Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Strešné Balóny

NAFUKOVACIE REKLAMNÉ BALÓNY REATEK

Nafukovacie reklamné balóny plnené vzduchom


1. Manuál k strešným balónom

2. Katalóg strešných nafukovacích balónov

Nafukovacie reklamné balóny a pútače plnené vzduchom sú ideálnym reklamným nosičom a zároveň označením sídla spoločnosti, predajne, obchodu, prevádzky, možno ich umiestniť na strechu budovy alebo priamo na zem.

Tento nafukovací reklamný nosič je v zahraničí obľúbenou formou reklamy, ktorú aktívne využívajú autobazáre, autoservisy, pneuservisy, značkové predajne automobilov, ale takisto aj predajne / obchody, ktoré chcú označiť a zviditeľniť svoju prevádzku alebo sídlo.

Na reklamné nafukovacie balóny plnené vzduchom sa bannery upevňujú systémom velcro, ktorý umožňuje aby boli bannery odnímateľné a dali sa meniť. Tiež je možné reklamný balón nasvietiť halogénovým reflektorom pre nočné zviditeľnenie reklamy.

Reklamné balóny dodávame v rôznych veľkostiach, s priemerom od 1,5 m, v prevedeniach s napojením na kompresor alebo vzduchotesné. Farebné prevedenie je voliteľné, zákazník si môže vybrať z viac ako 25 farieb PVC materiálu.

Reklamné balóny predstavujú modernú formu mobilnej reklamy, pretože sú prenosné, flexibilné (možno vymieňať reklamný banner), viacúčelové (možno ich využiť na takmer všetky marketingové, reklamné akcie) a majú celoročné využitie.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.