Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Reklamné balóny

NAFUKOVACIE REKLAMNÉ BALÓNY REATEK

Nafukovacie reklamné balóny plnené vzduchom


Nafukovacie reklamné balóny a pútače plnené vzduchom sú ideálnym reklamným nosičom a zároveň označením sídla spoločnosti, prípadne predajne, obchodu, prevádzky - väčšinou ich nájdete na strechách budov alebo priamo pred predajňami.

Tento nafukovací reklamný nosič vo veľkej miere využívajú v zahraničí hlavne autobazáre, autoservisy, pneuservisy, značkové predajne automobilov, ale takisto aj predajne/obchody ktoré chcú označiť a zviditeľniť svoje sídlo.

Na reklamné nafukovacie balóny plnené vzduchom sa väčšinou umiestňuje aj suchý zips, aby ste si v prípade akejkoľvek prebiehajúcej akcie/otvorenia/výpredaju mohli umiestniť na nafukovadlo nový banner. Takisto, vo večerných/nočných hodinách je možné reklamný balón nasvietiť halogénovým reflektorom pre ešte lepšie zviditeľnenie.

Reklamné balóny dodávame v rôznych veľkostiach, s priemerom od 1,5m a v prevedeniach s kompresorom alebo ako vzduchotesné nafukovadlo. Farebné prevedenie záleží od výberu zákazníka - možnosť výberu z viac ako 25 farieb PVC materiálu.

Možnosti umiestnenia balónov: na strechu budovy, pred budovu na zem, na výstavy pri stánky...Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.