Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Športové nafukovadlá

ŠPORTOVÉ NAFUKOVACIE ATRAKCIE

Teambuildingové a športové nafukovacie atrakcie podľa EN 14960


Zábavné športové atrakcie pre deti a dospelých patria medzi obľúbené a vyhľadávané aktivity na športové dni, firemné akcie, teambuildingy, MDD, detské akcie, festivaly, a iné podujatia. Zabezpečujeme predaj a výrobu profesionálnych nafukovacích skákacích centier, pirátskych nafukovacích lodí, nafukovacích lezeckých stien, nafukovacích labyrintov, zorbingov, aquazorbingov a iných športových atrakcií. Viac na www.nafukovacieatrakcie.sk

Tiež dodávame teambuildingové atrakcie ako sú nafukovacie sumo, gladiátorský ring, rodeo býk a boxérsky ring s maxi rukavicami.

V ponuke máme vyše 250 štandardných vzorov nafukovacích teambuildingových a športových atrakcií, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním uspokoja potreby každého zákazníka. Takisto zabezpečíme výrobu nafukovacieho ringu, lezeckej veže, futbalovej bránky podľa špecifikácií, rozmerov a požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní.

Športové nafukovacie atrakcie spĺňajú EU normu EN14960,D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad.

Výrobu športových a teambuildingových atrakcií zabezpečíme podľa požiadavky zákazníka, v akýchkoľvek rozmeroch, farebnom prevedení, s potlačou alebo dizajnom maskota, korporátnym brandigom a pod. Súčasťou dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W alebo 1500 W kompresor, podľa veľkosti nafukovadla, prepravný PVC vak, manuál a záručný servis 2 roky.

Medzi najobľúbenejšie športovo-zábavné atrakcie patria súťažné futbalové bránky, rodeo býk, sumo alebo horolezecká nafukovacia stena.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.