Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Prekážkové Nafukovadlá

NAFUKOVACIE PREKÁŽKOVÉ DRÁHY / TUNELY REATEK 

Nafukovacia šmýkačka, preliezačka, prekážková dráha a skákadlo v 1 - podľa EN 14960

Nafukovacia prekážková dráha spĺňa požiadavky najnáročnejších zákazníkov pokiaľ ide o komplexnosť využitia nafukovadla. V zábavnom nafukovacom centre sa nachádza nafukovacia šmýkačka, nafukovacie preliezačky, prekážková dráha a zároveň je centrum jedno maxi skákadlo. Využitie nafukovacej prekážkovej dráhy je všestranné. 

Zabezpečujeme predaj a výrobu nafukovacích prekážkových a športových dráh. V ponuke máme približne 15 štandardných vzorov nafukovacích dráh, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním splnia očakávania aj najnáročnejšieho zákazníka. Takisto zabezpečujeme výrobu nafukovacej dráhy podľa špecifikácií, rozmerov a požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní. 

Všetky naše nafukovacie športové dráhy spĺňajú EU normy EN 14960, sú 2-3 krát prešité, so zhrubenou podlahou, atrakcie sú vyrábané z 0,55mm PVC D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad.

Nafukovacia prekážková dráha od nás: bezkonkurenčná cena, flexibilita a rýchla návratnosť investície. Dodávame nafukovacie prekážkové dráhy v špičkovej kvalite už od 3590 EUR bez DPH vrátane 2 ročného záručného servisu.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.