top of page
  • Obrázek autoraMartin

Prečo (ne)kúpiť atrakcie z Číny?

Zvažujete investíciu do nafukovacích atrakcií a máte ponuky z Číny alebo od sprostredkovateľa? Ak nie ste taký bohatý, aby ste si mohli kupovať lacné veci, tak si to dobre premyslite:


1. Čínsky predajca Vám nemá ako zabezpečiť servis a opravy, ktoré budete potrebovať veľmi často, lebo zväčša nájdete na internete iba distribučné firmy a nie priamo výrobcov.


2. Nevhodné použité materiály: čínsky predajca Vám dodá nafukovadlo, ktoré nie je v zhode so špecifikáciou - nafukovadlo je vždy vyrobené z tenšieho materiálu, ktorý má aj slabú nátrhovú pevnosť, aby sa znížili náklady. Tým sa podstatne znižuje aj životnosť samotného produktu minimálne o 50%.


3. Dlhá dodacia doba je u čínskych predajcov štandard - väčšina predajcov sú iba sprostredkovatelia a nemajú ako ovplyvniť dodaciu dobu. Naviac, lodná doprava zaberie vždy min.5-6 týždňov a pri preclení majú colné úrady 30 dní na prejednanie zásielky.


4. V Číne nie je potrebná EN 14960 certifikácia a preto ju 95% firiem ani nemá - takéto nafukovadlá nie sú určené pre EU trh. Sprostredkovatelia sú si tohoto vedomí a preto prekladajú falošné certifikáty bez riadneho reportu a bez možnosti overenia si certifikátu. Takéto čínske nafukovadlo je na komerčné účely nepoužiteľné.


5. Rýchle opotrebenie atrakcií je bežný jav, kvalita 2-3 nafukovadiel môže byť v jednej objednávke rozdielna, nakoľko Vám čínsky dodávateľ dodá produkty z rôznych zdrojov a nepozná ani kvalitu. To isté platí aj pre rôznych "predajcov" v EU, ktorí iba atrakcie predávajú a nevedia zabezpečiť žiadny servis ani opravy.


6. Môžete sa stať aj obeťou podvodu a prísť tak o nemalú čiastku, nakoľko sa v poslednej dobe vynára množstvo falošných predajcov, ktorí Vám sľubujú produkty za ceny s neuveriteľne nízkymi cenami, ale po zaplatení prestanú s Vami komunikovať a následne Vám žiadny produkt nedodajú - pri objednávkach z Číny je automatika 100% predplatba za tovar.


Samozrejme, rozhodnutie je na každom osobitne - ale ak hľadáte spoľahlivosť, rýchlosť, kvalitu, certifikované produkty a európsky servis, tak si vyberte spoľahlivého dodávateľa, akým je naša spoločnosť REATEK.

Prečo práve od nás?:

1. PROFESIONÁLNE + KOMERČNÉ VYUŽITIE ATRAKCIÍ

Nafukovadla sú vyrobené z kvalitného, DIN certifikovaného materiálu 0,55mm PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevnosťou 2100N/5cm, hustotou 610 g/ m2 a odolnosťou voči teplotám od -30°C do+70°C . Profesionálny PES materiál s dvojitým PVC záterom z oboch strán zaručuje dlhú životnosť produktu a umožňuje vlastníkovi komerčné využitie produktu - prenájom, zapožičanie alebo prevádzka pre verejnosť.


2. KOMPLETNÁ CERTIFIKÁCIA EN-14960 + kvalitné Anglické fukary GIBBONS

Atrakcie sú certifikovaný podľa bezpečnostnej normy EN-14960 - certifikát je dodávaný ku každej nami vyrobenej a dodanej atrakcii REATEK EUROPE. Naviac disponujeme aj certifikátmi ku jednotlivým materiálom. Certifikácia bezpečnosti atrakcií EN-14960 je od 2014 povinná pre všetky nafukovacie atrakcie používané na podnikateľské účely. Naviac dodávame k našim produktom výhradne kvalitné, homologizované fukary GIBBONS za bezkonkurenčné ceny /zľava od 30% do 50%/


3. RÝCHLA VÝROBNÁ DOBA ATRAKCIE

Výroba na Slovensku, SVK - garancia dodania produktov do 12 - 18 pracovných dní podľa riadnej kúpno-predajnej zmluvy a našich VOP. Sme najrýchlejší v Strednej Európe vďaka najmodernejším technologickým postupom vo výrobe.


4. ZÁKAZKOVÉ ÚPRAVY ATRAKCIE A 3D DIZAJNY

Vami objednané produkty vyrobíme a dodáme podľa Vami požadovaných parametrov a kritérií už do 12-15 pracovných dní, vrátane potlače vašich firemných log, nápisov a iných požadovaných úprav, ako sú napr.špeciálne 3D tvary alebo unikátne dizajny.


5. ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS

Promptný a rýchly servis priamo na dielni v Trenčíne. Opravujeme/servisujeme výlučne nafukovacie atrakcie a nafukovacie reklamy našej značky REATEK - len u nás máte rýchly a profesionálny servis, na ktorý máte aj záruku.


6. TOP REFERENCIE a SKÚSENOSTI

Naša spoločnosť je spoľahlivým a overeným dodávateľom atrakcií od roku 2009, realizovali sme projekty pre viac ako 1000 spoločností a dodáme ročne viac ako 200-300 ks atrakcií a reklám. Pozrite si naše referenčné projekty na FACEBOOK stránke alebo priamo na www.reatek.sk. Sledujte naše sociálne siete : https://www.facebook.com/reateksvk


7. CENNÍKY DOSTUPNÉ ONLINE

Ceny dostupné online priamo na našich stránkach:
93 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page