Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Stĺpy

REKLAMNÉ NAFUKOVACIE STĹPY - TOTEMY REATEK

Nafukovacie reklamné stĺpy

Reklamné stĺpy nahrádzajú nudné reklamné tabule, billboardy a originálnym spôsobom zabezpečujú reklamu pre Vašu firmu, značku, predajňu, pobočku, autoservis, autoumyvárku, obchodné či zábavné centrum, alebo penzión.

Nafukovací reklamný stĺp svojou farebnosťou pritiahne pozornosť a upozorní na Vašu prevádzku a ponuku originálnym spôsobom. Výhodou je jednoduchá manipulácia, celoročné využitie a mobilita. Reklamný nafukovací stĺp možno umiestňovať zakaždým na iné miesto, tiež môžete na ňom meniť reklamný banner podľa aktuálnej reklamnej kampane a ponuky. Na reklamný stĺp možno upevniť jeden hlavný banner alebo 2 bannery, na každú polovicu iný.

Reklamné nafukovacie stĺpy dodávame s kompletným príslušenstvom. Farba, potlač, veľkosť je voliteľná podľa požiadavky zákazníka. Vyrábame rôzne veľkosti reklamných stĺpov vo výške od 2,5 do 10 metrov. Velcro systém - riešenie výmenných bannerov, ktoré umožňuje využívať reklamný stĺp na všetky kampane, stačí iba vymeniť reklamné bannery.

Reklamné nafukovacie stĺpy sú vyrobené z PVC D-texu 0,45mm, kvalitný materiál s certifikáciou, odolný voči poveternostným podmienkam, s UV ošetrením proti vyblednutiu farieb. Manipulácia je jednoduchá a inštaláciu zvládne 1 osoba pri veľkosti do 4m, vyššie reklamné stĺpy si vyžadujú 2 osoby na sprevádzkovanie.

 Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.