Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Šmýkačky

NAFUKOVACIE ŠMÝKAČKY REATEK

Nafukovacie šmýkačky v mini / maxi prevedeniach podľa EN 14960

Nafukovacia šmýkačka - patrí medzi najznámejšie zábavné atrakcie a taktiež patrí medzi najobľúbenejšie atrakcie pre deti, a nemala by chýbať na žiadnej akcii poriadanej pre deti.

Naša spoločnosť zabezpečuje predaj a výrobu nafukovacích šmýkačiek. V ponuke máme približne 50 - 100 štandardných vzorov nafukovacích šmýkačiek, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním uspokoja potreby každého zákazníka. Takisto zabezpečíme výrobu nafukovacích šmýkačiek podľa špecifikácií, rozmerov a požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní.

Všetky naše nafukovacie šmýkačky spĺňajú EU normy EN 1496, sú 2-3 krát prešité, so zhrubenou podlahou, atrakcie sú vyrábané z 0,55mm PVC D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad.

Náš katalóg nafukovacích šmýkačiek obsahuje štandardné modely, ale zabezpečíme výrobu skákacích šmýkačiek v akýchkoľvek rozmeroch a s požadovaným dizajnom! Súčasťou dodávky každej nafukovacej šmýkačky je 1100 W alebo 1500 W kompresor, prepravný PVC vak, manuál a záručný servis 2 roky.

Nafukovacia šmýkačka od nás: bezkonkurenčná cena, flexibilita a rýchla návratnosť investície. Dodávame nafukovacie šmýkačky už od 2900 EUR bez DPH.

 Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.