Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Obrazovky

NAFUKOVACIE OBRAZOVKY REATEK

Nafukovacie premietacie plátno

Nafukovacie obrazovky, mobilné kino s projekčným plátnom vyrábame v 3 základných rozmeroch. Obrazovka sa skladá z nafukovacieho PVC rámu, na ktorom je napnutý profesionálny premietací banner, plátno. Rozmer plátna spĺňa štandard, aspect ratio 4:3 alebo 16:9, čím vytvára rozmer obrazovky priaznivý pre ľudské oko.

Stabilita rámu je zabezpečená kotviacim systémom a pevnosť rámu zaisťuje nízkohlučný ventilátor, ktorý udržiava v ráme vysoký tlak. Výhodami obrazovky sú mobilita, jednoduchá inštalácia a nenáročnosť na prepravu, skladovanie alebo údržbu.

Nafukovacie obrazovky, nafukovacie premietacie plátna dodávame s kompletným príslušenstvom: nafukovací PVC rám z PVC D-texu 0,55 mm, vzduchotesné prevedenie z 0,60mm PVC D-texu, 1x premietacie plátno, nízkohlučný kompresor 950 W pri prevedení s napojením na kompresor, prenosný / úložný vak a manuál.

Nafukovacia obrazovka je mobilná a vhodná na rôzne eventy, podujatia, s možnosťou aplikovať systém velcro - odnímateľné reklamné bannery na nafukovacích rámoch obrazovky, jednoduchá manipulácia a skladovanie.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.