Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Oblúky / Brány

NAFUKOVACIE OBLÚKY A BRÁNY REATEK

Nafukovacie reklamné oblúky, nafukovacie reklamné brány.

Nafukovacia brána / nafukovací oblúk je výrazný reklamný pútač vhodný na športové podujatia, výstavy-veľtrhy, promoakcie, sponzorské akcie, uvádzanie nových produktov na trh, firemné akcie, spoločenské podujatia, kultúrne podujatia alebo koncerty s účelom zviditeľnenia a zvýšenia povedomia o firme a značke produktu alebo služby.

Reklamné nafukovacie oblúky a brány vyrábame v rôznych farebných prevedeniach, farebných kombináciách, s individuálnym brandingom (digitálna potlač, dizajn prvkov, logá) a praktickým velcro systémom, ktorý umožňuje reklamné bannery na oblúku vymieňať.

Podľa potrieb zákazníka vyrábame cenovo výhodné prevedenia eventových nafukovacích oblúkov v ľubovoľnom farebnom prevedení PVC nylon, materiál odolný voči poveternostným podmienkam, UV resistant, s retardérom horenia – protihorľavá úprava, s vysokou nátrhovou pevnosťou.

Rovnako vyrábame vysoko profesionálne prevedenia nafukovacích oblúkov a brán z materiálu PVC D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad.

Dizajnové prvky nafukovacích oblúkov sú neobmedzené a zákazník si môže dať vyrobiť okrem štandardných modelov nafukovacích oblúkov aj špeciálny model podľa vlastného návrhu a dizajnu. 

Ponúkame výrobnú flexibilitu, rýchlu dodaciu dobu a spoľahlivé prezentačné nafukovacie oblúky.

Kontaktujte nás pre cenovú kalkuláciu alebo aktuálny cenník štandardných modelov oblúkov a brán, ktorý Vám odošleme obratom.
Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.