Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Kombá

NAFUKOVACIE KOMBO REATEK

Nafukovací skákací hrad, preliezačka, prekážky a šmýkačka v jednej atrakcii podľa EN14960

Zabezpečujeme predaj a výrobu nafukovacieho komba - nafukovacieho skákadla, preliezačky, prekážok a nafukovacej šmýkačky v jednej atrakcii. V ponuke máme približne 50 štandardných vzorov nafukovacích skákacích komb, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním uspokoja potreby každého zákazníka. Takisto zabezpečíme výrobu nafukovacieho komba podľa špecifikácií, rozmerov a požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní.

Skákacie nafukovacie kombo od nás: bezkonkurenčná cena, flexibilita a rýchla návratnosť investície. Dodávame nafukovacie kombá v špičkovej kvalite už od 1690 EUR bez DPH.

Všetky naše skákacie nafukovacie kombá spĺňajú EU normy EN 14960, zabezpečíme podľa požiadavky zákazníka v akýchkoľvek rozmeroch, farebnom prevedení, s potlačou alebo dizajnom maskota, korporátnym brandigom a pod. Súčasťou dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W alebo 1500 W kompresor - podľa veľkosti nafukovadla, prepravný PVC vak, manuál a záručný servis 2 roky.

Ponúkame nafukovacie kombá za bezkonkurenčné ceny, vo vysokej kvalite, s dlhou životnosťou. Atrakcie sú 2-3 krát prešité, so zhrubenou podlahou, atrakcie sú vyrábané z 0,55mm PVC D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad..Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.