Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Billboardy

NAFUKOVACÍ BILLBOARD REATEK

Nafukovací reklamný billboard

Reklamné nafukovacie billboardy nahrádzajú nudné reklamné tabule, billboardy a originálnym spôsobom zabezpečujú reklamu pre Vašu spoločnosť, firmu, značku, produkt alebo službu. Svojou farebnosťou zaujmú, a tým, že ich možno ľahko premiestňovať, môžete mať reklamu zakaždým na inom mieste. Nafukovací billboard môžete využívať celoročne. 

Velcro systém - riešenie výmenných bannerov umožňuje meniť reklamný banner podľa aktuálnej ponuky, reklamy a marketingovej kampane. Nafukovacie billboardy sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, prenosná taška, laná a manuál.

Nafukovacie billboardy vyrábame v štandardných rozmeroch, ale zabezpečujeme aj zákazkovú výrobu podľa požiadaviek našich klientov ako je farba, dizajn, rozmer, potlač rámu a pod.

Základné veľkosti nafukovacích billboardov sa pohybujú od malých rozmerov 5 x 4 m vhodný aj do interiéru, napr. na výstavy, veľtrhy alebo veľký rozmer billboard 10 x 8 m vhodný do exteriéru.

Nafukovací billboard predstavuje modernú formu mobilnej reklamy, pretože je prenosná, flexibilná (možno vymieňať reklamný banner), viacúčelová, celoročná a vhodná na rôzne akcie, podujatia, výstavy, festivaly, alebo príležitosti ako uvedenie nového výrobku na trh, zľavnené ponuky, otvorenie predajne, výpredaj a podobne.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.