Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Atrakcie

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA REKLAMNÝCH ATRAKCIÍ REATEK

Predaj a výroba reklamných nafukovacích hradov, šmýkačiek a iných atrakcií podľa EN- 14960

Zabezpečujeme predaj a zákazkovú výrobu skákacích hradov, nafukovacích šmýkačiek a športovo - zábavných atrakcií pre deti aj dospelých pod značkou REATEK, podľa EN 14960 bezpečnostnej normy.

Vyrábame reklamné zábavné atrakcie na marketingové účely značiek, firiem a spoločností v ich korporátnych farbách, dizajne a brandingu. V ponuke máme približne 200-300 štandardných vzorov nafukovacích atrakcií, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním uspokoja očakávania každého zákazníka.

Tiež zabezpečujeme výrobu nafukovacích atrakcií podľa vlastného návrhu, dizajnu, rozmerov a iných požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní a so zárukou 2 roky.

Nafukovacie atrakcie spĺňajú EU normu EN 14960, sú vyrobené z PVC D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad. Reklamné atrakcie majú dvojitú zhrubenú podlahu, švy sú vystužené s dvojitým alebo trojitým prešitím podľa miesta námahy.

Model si môžete vybrať z nášho katalógu atrakcií, ktorý následne upravíme do farebného prevedenia, potlače, úpravy dizajnu, vloženie maskota podľa Vašej požiadavky alebo si môžete navrhnúť vlastný dizajn a tvar zábavnej alebo športovej atrakcie. Podľa požiadavky pripravíme 3D vizualizáciu pred finálnym spracovaním Vašej reklamnej atrakcie. Súčasťou dodávky každého nafukovadla je kompresor 950W alebo 1100W podľa veľkosti atrakcie, prepravný / úložný PVC vak a manuál.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.