Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovacie Repliky

NAFUKOVACIE MINI REPLIKY REATEK

Nafukovacie mini repliky / makety produktov od min.odberu 5000 kusov

Nafukovacie mini repliky / makety a reklamné predmety, hračky alebo maskotov vyrábame na zákazku podľa požiadaviek zákazníka, od minimlneho odberu 5000 kusov.

Ponúkame napríklad reklamné balóny, nafukovacie bam-bam tyče pre fanúšikov, nafukovacie kreslá, nafukovačky do vody s logami, nafukovacie chladiace nádoby na nápoje, bazény, firemných maskotov, makety produktov a pod.

Nafukovacie mini repliky / makety a reklamné predmety sú vyrábané v rôznych tvaroch a dizajnoch už od 5000 kusov – môžeme vyrobiť mini reklamné predmety alebo veľké reklamné predmety a imitácie produktov. Pri malých reklamných nafukovadlách sa zameriavame na veľkovýrobu, preto je stanovený minimálny odber podľa vzoru a veľkosti nafukovadla. V cene je zahrnutá príprava matrice.

Pošlite nám svoje nápady, požadované rozmery, ktoré potrebujete a my pre vás pripravíme 3D vizuál, a najlepšiu možnú cenovú ponuku. Nafukovacie reklamné mini predmety sú vyrobené z 0,18 mm PVC Tarpaulinu vhodného pre digitálnu potlač.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.