Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Klasické stany

NAFUKOVACIE STANY REATEK

Nafukovacie klasické stany - so 4-5-6-8 nohami

Jednoduchá manipulácia, ľahké skladovanie, mobilita, kvalita, originalita a spokojnosť zákazníka sú hlavné črty všetkých klasických reklamných stanov. Klasické nafukovacie reklamné stany sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, prenosná taška, manuál a 2 roky záručný servis.

Nafukovacie stany, vyrábame podľa požiadaviek zákazníka:
farba, farebná kombinácia, potlač, velcro systém na odnímateľné / výmenné reklamné bannery, branding, logá či iné požiadavky. Rovnako nafukovací stan aj veľkostne prispôsobíme potrebám zákazníka. Klasické promo stany môžu byť od veľkosti 4x4 až do 10x10m. Nafukovacie stany sa dajú použiť do interiéru, na výstaviská, promo akcie do obchodných domov rovnako, do exteriéru na verejné marketingové a predajné účely.  Nafukovací stan je viacúčelový reklamný nosič a pútač, ktorý  vďaka dlhej životnosti poslúži na veľa firemných a predajných akciách.
Podľa preferencií zákazníka vyrábame cenovo výhodné prevedenia eventových, promo nafukovacích stanov v ľubovoľnom farebnom prevedení z PVC nylonu, materiál odolný voči poveternostným podmienkam, UV resistant, s retardérom horenia – protihorľavá úprava, s vysokou nátrhovou pevnosťou.

Rovnako vyrábame vysoko profesionálne prevedenia eventových nafukovacích stanov z materiálu PVC D-tex (550g/m2, zhrubený materiál s dlhou životnosťou a dvojitým PVC záterom, protihorľavý, UV odolný, odolný voči poveternostným podmienkam) určený na atraktívnu celodigitálnu potlač podľa grafickej požiadavky zákazníka. Zaručený profesionálny vzhľad.

Dizajnové prvky nafukovacích klasických stanov sú neobmedzené a zákazník si môže dať vyrobiť  okrem štandardných modelov nafukovacích stanov aj špeciálny model podľa vlastného návrhu a dizajnu.

Ponúkame výrobnú flexibilitu, rýchlu dodaciu dobu a spoľahlivé prezentačné nafukovacie stany.

Kontaktujte nás pre cenovú kalkuláciu alebo aktuálny cenník štandardných modelov stanov, ktorý Vám odošleme obratom.Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.