Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Eventové iglu

NAFUKOVACIE EVENTOVÉ IGLU REATEK

Nafukovací iglu stan - nafukovacie iglu stany

Nafukovacie iglu stany sú špeciálne navrhnuté ako rýchly a jednoduchý spôsob ako propagovať a zabezpečiť svoju akciu a podujatie za každého počasia na ľubovoľnom mieste. Nafukovacie eventové iglu sú ideálne pre hudobné akcie, prezentácie výrobkov, ochutnávky, výstavy a uvádzacie promo akcie produktov. Nafukovacie iglu je rozmerom neobmedzené, prekryje posedenie, javisko či rôzne zóny podľa potrieb zákazníka, ktoré chce mať vo vnútri iglu rozmiestnené.   

Iglu, nafukovací iglu stan sa vyrába v dvoch typových variantoch t.j. hladko stenné alebo členité - zložené zo vzduchových komôr. V cene eventového iglu je zahrnutý kompresor / kompresory, manuál a sada na rýchle opravy.

Zákazník si môže okrem veľkostných prevedení vybrať farebné prevedenie iglu stanu, grafickú potlač, cenové prevedenie podľa použitého materiálu (podľa hustoty výrobného materiálu, vyššia hustota materiálu = vyššia cena = vyššia odolnosť, nátrhová pevnosť a životnosť), rozvrhnúť si umiestnenie vstupov, ich veľkosť a počet. Rovnako je možné na steny nafukovacieho iglu stanu aplikovať odnímateľné bannery rôznych veľkostí riešené praktickým velcro systémom.

V prípade záujmu nás kontaktujte pre cenovú kalkuláciu iglu stanu podľa Vášho požadovaného rozmeru, ktorú Vám odošleme obratom.

MOBILNÉ PREKRYTIA

Nafukovacie prístrešky

Nafukovacie prekrytie možno ľahko a rýchlo inštalovať buď na stage, javisko, platformu alebo priamo na zem, inštaláciu zvládne aj 1 osoba. Pre rýchlu inštaláciu 2 -3 osoby podľa veľkosti prekrytia. Nafukovacie prístrešky sú dostupné v šírke od 3m do 15m v rôznych farbách, kombináciách farieb, s digitálnou potlačou alebo s úpravou velcro na umiestňovanie výmenných reklamných bannerov.

Výhodou nafukovacích prekrytí, prístreškov je, že sú estetické a pútavé. Rovnako profesionálne plnia ochranu voči nepriaznivému počasiu a v prípade nečakanej zmeny počasia sú hneď k dispozícii ako dočasné prekrytie. Zložené sú nenáročné na prepravu.

Obľúbenosť a dopyt po mobilných nafukovacích prístreškoch rastie vzhľadom na množstvo organizovaných podujatí. Nafukovacie prístrešky využíva televízia pri filmových prácach, výstaviská, roadshow organizátori, open air divadlá, školy, organizátori koncertov, festivalov či súkromných akcií.

Materiál mobilných prístreškov pre stage, pódia a javiská alebo na zem sú vyrobené z kvalitného materiálu PVC tarpaulin z vysokou hustotou, odolnosťou voči poveternostným podmienkam, s nátrhovou pevnosťou, UV ošetrenie pre stabilitu materiálu a protihorľavou úpravou materiálu.  Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.