NAFUKOVACIA REKLAMA / ATRAKCIE REATEKTM 

"Neprehliadnuteľná a originálna - výroba na zákazku, 100% kvalita a servis"

1. Naša spoločnosť zabezpečuje zákazkovú výroby všetkých typov nafukovacej reklamy a atrakcií pod značkou REATEK Inflatables  - kontaktujte nás kedykoľvek ohľadne profesionálnej konzultácie a návrhu vhodného riešenia pre Vás.

Výroba atrakcií aj reklamy už do 12 - 15 pracovných dní + podľa normy EN 14960.

Nafukovacia reklama a reklamné nafukovadlá sú spoľahlivý spôsob ako osloviť najväčšie množstvo potenciálnych zákazníkov, ako dostať logo firmy do povedomia verejnosti, spropagovať značku a dať o sebe, svojom výrobku či službe vedieť. Naša spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou a prenájmom nafukovacej reklamy, reklamných pútačov a atrakcií na kľúč.

Vyrobíme pre Vás: Nafukovací reklamný stan, reklamná brána, reklamný oblúk, nafukovací banner, obrazovky, reklamný svietiaci stĺp, vejúce postavičky, vianočné nafukovadlá, a veľa iných reklamných nafukovadiel podľa Vášho zadania / našich odporúčaní...

Efektívna investícia a účinný marketing

Nafukovacia reklama a reklamné nafukovadlá predstavujú efektívne marketingové riešenie vhodné na všetky akcie, verejné a spoločenské udalosti, pred firmu, na budovy, do predajných priestorov alebo ako reklamný predmet. Výhodou je jednoduchá manipulácia a mobilita.

Originalita

- moderný dizajn, farebné prevedenia, rôzne tvary, veľkosti a dizajny.

Neprehliadnuteľnosť

- upúta pozornosť, overený spôsob ako si Vás všetci všimnú.

Jednoduchá manipulácia

- nenáročné postavenie a zloženie.

Mobilita, variabilita a dlhá životnosť

- bez problémov preveziete na všetky Vaše akcie tento rok, budúci alebo o 5 rokov, logá a nápisy môžete  ľahko obmieňať podľa konkrétnej akcie

2. Všeobecné obchodné podmienky

Stiahnite si tu naše Všeobecné obchodné podmienky 

 Copyright 2012-

REATEK s.r.o.

created by

IGMR.